Akredytacja

 

1904 - Rosja - Mikolaj II - 10 rubliW tym roku planujemy dwa rodzaje wejściówek akredytacyjnych, upoważniających do wzięcia udziału w Grze Głównej Angst 1914.

Wejściówka podstawowa – 90 zł – opłata minimalna, obejmuje koszty organizacyjne gry, przygotowanie rekwizytów umieszczonych na terenie gry i scenografii, obiad na zamku i przejazd autokarem z Białegostoku do Tykocina, a po grze powrót do Białegostoku.

Wejściówka premium – 140 zł – obejmuje koszty zawarte w wejściówce podstawowej. Jest nieobowiązkowa, przy jej wykupieniu uczestnik otrzymuje na własność Pakiet Premium – zestaw przedmiotów charakterystycznych dla jego postaci, dzięki którym może odtworzyć jej historię i wątki. Liczba wejściówek premium jest ograniczona do 10. Przy ich rezerwacji decyduje kolejność zgłoszeń.

Wejściówki premium są formą dodatkowego wsparcia finansowego gry, jednocześnie też umożliwiają nam wprowadzenie rozbudowanej, bardziej wymagającej odprawki dla gracza.

Kartę postaci otrzyma oczywiście każdy gracz, niezależnie od tego jaki rodzaj akredytacji uiścił.

Jak będzie wyglądał proces zapisywania się na larpa?

  • 2 kwietnia o godzinie 20:00 pojawi się na tej stronie formularz zgłoszeniowy. Od tego momentu będzie można zapisywać się na grę.
  • 16 kwietnia o północy zakończy się etap przyjmowania zgłoszeń. Na listę uczestników zapiszemy 50 osób, które jako pierwsze wysłały formularz zgłoszeniowy. Pozostałe osoby utworzą listę rezerwową.
  • Po skompletowaniu listy graczy, twórcy scenariusza wyślą propozycje ról (najpóźniej do 23 kwietnia). Zostaną one przydzielone na podstawie odpowiedzi zawartych w formularzu, oraz późniejszej indywidualnej rozmowy.
  • Po zaakceptowaniu roli gracz w ciągu pięciu dni powinien uiścić opłatę akredytacyjną.
  • Jeśli gracz nie zdecyduje się na żadną z propozycji, zostaną one przedstawione pierwszej osobie z listy rezerwowej.

.

Formularz zgłoszeniowy

Informacje Organizacyjne