Akredytacja

 

 

Koszt larpa - 165 zł

15 kwietnia - publikacja formularza zgłoszeniowego.

23 kwietnia - koniec zapisów. 

24 kwietnia - do tego dnia należy najpóźniej uiścić opłatę akredytacyjną.

 

 

Formularz zgłoszeniowy

 

 
 

Aby zgłosić swój udział w grze głównej “Gedymium: Ukryte Miasta” należy wypełnić powyższy formularz zgłoszeniowy. Tworzenie postaci do larpa będzie procesem, formularz zaś będzie pierwszym jego etapem. Chcemy, abyście przesłali nam koncepty swoich postaci, opisane w kilku zwięzłych zdaniach. W formularzu wskażecie również Ukryte Miasto, z którego Wasza postać pochodzi. Opisy miast znajdziecie tu.

Miast jest osiem, w każdym z nich widzimy od 3 do 7 graczy. Dopuszczamy dysproporcje w liczebności poszczególnych grup, jednak będziemy pilnować by nie były zbyt duże.

Przy zapisach NIE obowiązuje zasada “kto pierwszy ten lepszy”, a czynnikiem decydującym o przyjęciu na larpa będzie to, jaką postać wymyślicie. Jeśli uznamy, że pewne elementy zawarte w przesłanym koncepcie nie pasują do settingu, będziemy chcieli je przedyskutować i zasugerować zmiany. Postać zostanie odrzucona, jeśli wizja gracza i twórców będzie się rozmijać, a podczas rozmów nie zostanie wypracowane żadne porozumienie.

Zapisy na Grę Główną zbieramy do 23 kwietnia, później formularz zostanie zamknięty.

Do 24 kwietnia należy też uiścić opłatę akredytacyjną - dane do przelewu otrzymacie w odpowiedzi na przesłany formularz, po zaakceptowaniu postaci.

Po 24 kwietnia zostaniecie dodani do dedykowanych grup na Facebooku, gdzie będziecie kontynuować tworzenie postaci ze swoimi Mistrzami Gry. Pierwsze informacje o wątkach otrzymacie do końca kwietnia.

Tutaj znajdziecie podpowiedź odnośnie tworzenia postaci: Postacie
Tutaj zaś poczytacie o założeniach mechanicznych determinujących styl gry, które mogą zainspirować Was już w pierwszym etapie tworzenia postaci: Mechanika Magii