Informacje Organizacyjne

 

Data festiwalu: 21-23 czerwca 2019 r.

Miejsce: Agroturystyka Bora Zdrój,  Lewkowo Nowe 93, 17-220 Narewka

Cena: 230 zł

Bora Zdrój to kwatery agroturystyczne położone w Puszczy Białowieskiej. Ośrodek zostanie zarezerwowany na wyłączność uczestników festiwalu, odbędzie się tam zarówno Gra Główna jak i program integracyjny. 
Poniżej link do strony internetowej obiektu, można zapoznać się tam z galerią zdjęć i informacjami o dodatkowych, zapewnianych tam atrakcjach.

https://www.agrobialowieza.pl/bora-zdroj.html

 

 
 
 

ZAPISY I OPŁATY
Zapisy na festiwal rozpoczną się 1 kwietnia o godzinie 20:00. Formularz zgłoszeniowy pojawi się TUTAJ, czyli na stronie Akredytacji. Tam też możecie zapoznać się już teraz ze szczegółami dotyczącymi opłaty, a także o opcji rezerwowania dodatkowych noclegów, posiłków, czy warsztatów. 
- 11 kwietnia - koniec zapisów.
- 11 - 14 kwietnia - przedstawienie propozycji postaci.
- 19 kwietnia - ostateczny termin opłaty akredytacyjnej.

ZAKWATEROWANIE
Ośrodek dysponuje domkami z pokojami 4-6 osobowymi, łazienkami i kuchniami z pełnym wyposażeniem. W ramach opłaty akredytacyjnej znajdują się dwa noclegi: z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę. Dla zainteresowanych jest możliwość rezerwacji dodatkowych noclegów w promocyjnej cenie.

ZAOPATRZENIE
W ramach opłaty akredytacyjnej uczestnicy otrzymają ciepły posiłek podczas sobotniej Gry Głównej. Na miejscu jest też możliwość wykupienia dodatkowych obiadów czy śniadań, natomiast w pobliżu agroturystyki NIE MA ŻADNEGO SKLEPU. Warto zadbać wcześniej o zapasy na festiwal, a zwłaszcza na afterparty ;)

DOJAZD
Z Białegostoku można dostać się autobusem PKS Nova do Michałowa, stamtąd zaś na teren festiwalu przetransportuje Was Drachotaxi. Listę chętnych do przewiezienia skompletujemy przed festiwalem, udostępnimy też numer telefonu do Dracha, aby na pewno każdy zdołał bez przeszkód dotrzeć na miejsce.

INTEGRACJA
Pełen program integracyjny opublikujemy w późniejszym czasie, natomiast oprócz Gry Głównej uczestnicy festiwalu będą mogli wziąć udział między innymi w improwizacjach, warsztatach leżakowania i chilloutu, do dyspozycji będą gry planszowe i urzekająca okoliczności przyrody ;) Dla chętnych istnieje też możliwość wykupienia udziału w dodatkowych warsztatach pieczenia chleba, czy fluid art. Szczegóły wkrótce!
Aha - oczywiście przygotowujemy też afterparty. W zależności od warunków pogodowych, będzie to albo impreza przy ognisku pod zadaszeniem, albo na sali w stylu weselnym.