Noclegi

Uczestnikom przyjeżdżającym do nas spoza Białegostoku proponujemy rezerwację noclegu w Domu Studenta nr 3 „Gamma”, na ulicy Zwierzynieckiej 8 w Białymstoku.

Dużym udogodnieniem noclegu w Gammie jest fakt, iż to właśnie tutaj, w sali Klubu Studenckiego, odbędą się warsztaty i przygotowania do Gry Głównej „Angst 1914”, spod tego też adresu autokar zabierze nas do Tykocina na teren gry.

Do dyspozycji uczestników przeznaczone są pokoje cztero i trzyosobowe, połączone w segmenty mieszkalne. Na segment mieszkalny składający się z czterech pokoi przypada wspólna łazienka, w skład której wchodzą dwie umywalki, natrysk i toaleta. Na każdym piętrze Domu Studenta znajduje się ogólnodostępna kuchnia.

Wstępna cena miejsca w pokoju czteroosobowym wynosi 40 zł za dobę, natomiast w pokoju trzyosobowym 44 zł za dobę. Należy jednak pamiętać, że przy rezerwacji grupowej będziemy upoważnieni do zniżki, im więcej osób zdecyduje się zarezerwować miejsca w Domu Studenta za naszym pośrednictwem, tym nocleg będzie tańszy.

Rezerwacji miejsc noclegowych będzie można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy do Gry Głównej, który pojawi się 2 kwietnia na stronie AKREDYTACJI. Możliwa jest rezerwacja od jednej do trzech dób hotelowych. Po zamknięciu listy uczestników GG podamy aktualną cenę noclegów. Opłacać je będzie można razem z akredytacją festiwalową.

Wszelkie pytania w kwestii rezerwacji noclegów należy kierować do Agaty Godun (agata.godun@gmail.com).

 Tutaj możecie zobaczyć zdjęcia pokoi: GAMMA