Larpowy Chillout 2017

Drogi uczestniku!

ArtEast Larp Festival nie kończy się wraz z Grą Główną. 24 czerwca zapraszamy na dalszy ciąg imprezy - na Larpowy Chillout!

Jeden z dni festiwalu przeznaczony jest w całości na Grę Główną. Drugi natomiast poświęcony jest mniejszym larpom, improwizacjom, grom planszowym. Nie szykujemy jednak napiętego harmonogramu - chcemy się przede wszystkim zrelaksować, mieć czas i siły na długie larpowców rozmowy i zabawę do białego rana ;) 

Wstęp na Larpowy Chillout jest wolny i otwarty. Na poszczególne punkty programu otwierane będą oddzielne zapisy, szczegółowe informacje znajdziecie poniżej. Dla uczestników Gry Głównej, którzy uiszczali opłatę akredytacyjną przewidziane są zniżki przy barze.

Jakim barze, pytacie? Otóż drugiego dnia festiwalu gościć nas będzie Hary Motorcycle Pub! Jest to prawdziwa knajpa motocyklowa, kultowe miejsce spotkań w Białymstoku. Lokal organizuje liczne wydarzenia kulturalne: koncerty, spotkania z grami planszowymi, karaoke, czy występy kabaretowe. To tutaj można spotkać larpowców z Żywii, turlających kostkami na poniedziałkowych Planszówkach Johnny'ego i Mateusza. Pub w swojej ofercie posiada napoje ciepłe, zimne oraz alkoholowe, a także coś na ząb: przekąski, sałatki, tosty, frytki.

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na ArtEast Larp Festival!

Czas: 24 czerwca 2017 r.

.

Start pierwszej gry: 12:00

Miejsce pierwszej gry: Wydział Filologii UwB
ul. Plac Uniwersytecki 1

.

Start chilloutu: 16:00

Miejsce: Hary Motorcycle Pub
ul. Warszawska 9, Białystok

.

Wstęp: wolny

.

.

Informacje Organizacyjne

.

LARPOWY PROGRAM DRUGIEGO DNIA FESTIWALU

Ani Kropli

Autorzy: Olga 'Chester' Redler i Piotr 'Gacek' Gacuta

Czas gry: 12:00 - 15:30
Miejsce: Wydział Filologii UwB, ul. Plac Uniwersytecki 1, Białystok
Liczba graczy: 15

Larp o prohibicji, opowiadający o degenerujących skutkach braku oficjalnego dostępu do alkoholu. Więcej informacji już wkrótce!

Screwing the crew

Autorzy: Elin Nilsen, Trine Lise Lindahl
Prowadzący: Kamil 'Suchy' Sochoń, Marlena 'Złośnica' Bigosińska

Czas gry: 16:00 - 18:30
Miejsce: Hary Motorcycle Pub, ul. Warszawska 29, Białystok
Liczba graczy: 7-15

A jest w związku z B, które całowało się z C, które jest zakochane w D, które ma romans z E, które odrzuciło F, które podrywa wszystkich dookoła. Wielu ludzi wybiera taki styl życia. Czasem wszyscy są zadowoleni. Czasem podobne relacje nie znajdują szczęśliwego zakończenia. Jakie emocje, konflikty i dziwne sytuacje mogą powstać w grupie przyjaciół, w której dość swobodne relacje erotyczne mieszają się z życiem towarzyskim? A przede wszystkim - od czego się to wszystko zaczęło?

Whose Line Is It Anyway?

Prowadzący: Mateusz Bielski

Czas gry: 19:30 - 21:30
Miejsce: Hary Motorcycle Pub, ul. Warszawska 29, Białystok
Liczba graczy: bez ograniczeń

Scenki z kapelusza, dwugłowy ekspert, randka w ciemno i wiele, wiele innych gier improwizowanych, w których udział może wziąć każdy. Nawet Ty! Chcesz powiedzieć coś śmiesznego? Proszę bardzo! Nie wróciłeś jeszcze do siebie po wczorajszej grze? Nic nie szkodzi. Posiedź, posłuchaj, pośmiej się razem z nami.

Afterparty

Hary Motorcycle Pub, ul. Warszawska 29, Białystok.

Od 21:30 aż do zamknięcia!