Organizatorzy

 

BIAŁOSTOCKI KLUB LARPOWY ŻYWIA

 
Główny organizator ArtEast Larp Festival 2016.
 
Grupa entuzjastów gier fabularnych i improwizacyjnych, swoją działalność rozpoczęła w 2013 roku. Członkowie klubu realizują autorskie scenariusze larpowe, w swojej twórczości nawiązując do tekstów kultury i popkultury. Larpy Żywii wystawiane były wielokrotnie w Białymstoku, na Zamku w Tykocinie oraz na ogólnopolskich festiwalach tematycznych.
 
 
 

ZAMEK W TYKOCINIE

Zamek w Tykocinie został zrekonstruowany na fundamentach XVI wiecznego zamku królewskiego Króla Polski i Wielkiego Księcia Litwy - Zygmunta Augusta.

Jest to unikalny obiekt na skalę Podlasia. Zamek oferuje kompletną obsługę gastronomiczną i noclegową. Restauracja i dwie wielofunkcyjne sale to także ok 1000 m² powierzchni wystawienniczej i konferencyjnej.

Na Zamku w Tykocinie corocznie odbywają się Gry Główne w ramach ArtEast Larp Festival.

http://www.zamekwtykocinie.pl

 
 

HARY MOTORCYCLE PUB

Miejsce Larpowego Chilloutu, odbywającego się drugiego dnia festiwalu.

Prawdziwa knajpa motocyklowa, kultowe miejsce spotkań w Białymstoku. Lokal organizuje liczne wydarzenia kulturalne: koncerty, spotkania z grami planszowymi, karaoke, czy występy kabaretowe. To tutaj można spotkać larpowców z Żywii, turlających kostkami na poniedziałkowych Planszówkach Johnny'ego i Mateusza.

Pub w swojej ofercie posiada napoje ciepłe, zimne oraz alkoholowe, a także coś na ząb: przekąski, sałatki, tosty, frytki. Specjalnie dla uczestników gry głównej pub przewiduje zniżki przy barze.

harypub.pl